Hoşgeldin Misafir, Resim Portalımızda 42 kategori altında toplam 2799 resimler bulunmaktadır, misafirlerimiz bu resimlere toplam olarak 346 yorum yaptılar ve resimleri oyladılar.
ResimDiyari Linkedin ResimDiyari Instagram ResimDiyari RSS
Previous Image
Next Image

info heading

info content

Şuanda Hareketli Havai Fişek Resimleri Sayfasında bulunuyorsunuz. Sizlerde yorumlarınızı gönderebilir, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
Bu Konu PReNS Tarafından 07 Aralık 2012 Tarihinde Açılmıştır.
Etiketler: , , , , , , , , ,

Şimdiye kadar Hareketli Havai Fişek Resimleri için: 2 yorum yapıldı.  1. Oldukça basit şekilde yapabilirsiniz bunu aşağıdaki adımları takip ediniz.

    Adım 1: Beğendiğiniz resimlerin üstüne gelin mause ile ve sağ tıklayıp resmi farklı kaydet seçeneğinden beğendiğiniz resimleri bilgisayarınızın masa üstüne kaydedin.

    Adım 2: Mail Göndermek için mail adresinizden giriş yapıp istediğiniz arkadaşınızı seçip dosya ekleme sekmesine tıklayıp masa üstüne kaydettiğiniz resimleri seçerek mail’e yükledikten sonra gönder sekmesine tıklayıp gönderebilirsiniz.

    Bu yorum size yardımcı oldumu? Eğer olmadıysa burdan tekrar takıldığınız yerleri bize sorup yardım talep edebilirsiniz.  2. Bu havai fişeklerinden bazılarını maille yollamak istiyorum ama yapamadım bunu nasıl yaparım?