Hoşgeldin Misafir, Resim Portalımızda 42 kategori altında toplam 2792 resimler bulunmaktadır, misafirlerimiz bu resimlere toplam olarak 346 yorum yaptılar ve resimleri oyladılar.
ResimDiyari Linkedin ResimDiyari Instagram ResimDiyari RSS
Previous Image
Next Image

info heading

info content

Şuanda Ajda Pekkan Makyajsız Resimleri Sayfasında bulunuyorsunuz. Sizlerde yorumlarınızı gönderebilir, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
Bu Konu Katre Tarafından 17 Haziran 2012 Tarihinde Açılmıştır.
Etiketler: , , , , ,

Şimdiye kadar Ajda Pekkan Makyajsız Resimleri için: 16 yorum yapıldı. 1. eşsizdir o, estetikle güzelliğini korumak yalnış değil, estetetiği düşündüren de odur zaten. çok güzell, onun beynı güzell.. 2. Abartmayın her tarafı estetik, ninemin parası olsa onada estetik yaptırsak ondan çok daha diri ve güzel olurdu. 3. korkuyorumm :(( 4. makyajsız hiç bir ünlü güzel değil zaten …! 5. nolmş makyajszsa alay edip gülmemz mi gerekiyo ASLAA…!! dünyada iki ses var ” bülent ersoy ve ajda pekkan” sana hayranım ajda sen her halinle çokk güzelsin allah seni sevmeyenlerin ömründen alsın sana versin :) ”asrın kadını” 6. hala güzel ve taş…bir çok gençe makyajsızda bin basar…çok güzel bayılıyorum ajdaya ….dünyaya bir ajda daha gelemez………… 7. ceylan anne öcü diyorsun ya senin annen buruşmuş çarşaf gibidir biliyormusun bide ajdanın yaşını öğren bakalım çarşafın kızı pike… 8. hem başarılı hem güzel hem de samimi bir insan ajda pekkan 13 yaşındayım ve ono çok seviyorum bu 100 yaşına da gelsem böyle devam edecek 9. seveni çok ama sinsi kıskananı da çok olan bir devir ajda pekkan kıskannanlar çatlasın 10. ayyyy unlulerin makyaajsız hallerine bayılıyorum 11. sen her zaman kalbimizde olacaksın şarkılarında dilimizde 12. bayılıyırum bu kadına tek idolum öyle olmak istiyorum kıskananlar kendinize bakın. o yaşa gelince neneme dönersiniz 13. yaşına göre mükemmel varmı rakibi yok kusursuz güzellik budur 14. Makyajsız olsa ne olur, kötü görünse ne olur… Sadece görüntüdden ibaret değil ki o… sesi, yorumu ve şarkılarındaki seçiciliği sürdükçe o hep gündemde olacak, şarkıları da dillerde. Çok yaşa sen Ajda. 15. anneeeeeeeeeee öcüüüüüüüü 16. Hala güzelligini ve asaletini koruyor, Türk Bati Musikisinin ölümsüz bir lideri olarak Ajda hanima cag atlama konusund minnettariz, Ölümsüz bir sanatci Türk bati musikisinin vucutlasmis abidesi. Saygilar ve sevgiler.

  …………… Uzun ömürler………….